Vali Becel den Kaçak Yapılar ile İlgili Açıklama
Haber
19 Ocak 2021 - Salı 11:24
 
Vali Becel den Kaçak Yapılar ile İlgili Açıklama
Vali Becel den Kaçak Yapılar ile İlgili Açıklama Yaptı
NEVŞEHİR Haberi
Vali Becel den Kaçak Yapılar ile İlgili Açıklama

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Kapadokya Alan Başkanlığında düzenlenen toplantıda kentte hizmet veren yerel ve ulusal basın kuruluşlarının yönetici ve temsilcileriyle bir ayara gelerek göreve geldiği günden bugüne yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Vali İnci Sezer Becel, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi. Konuşmasına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 10 Ocak İdareciler Gününü kutlayarak başlayan Kapadokya Alan Başkanı ve Vali İnci Sezer Becel, “Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyonu içermektedir. İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde bu anlayışla görev icra eden tüm basın çalışanlarının tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutlarım” dedi. Kapadokya’da 234 kaçak yapı  daha yıkılacak.

Vali İnci Sezer Becel düzenlediği basın toplantısında Kapadokya bölgesinde bugüne kadar 310 kaçak yapının yıkıldığını, bunun 71 tanesinin Kapadokya Alan Başkanlığı koordinasyonunda yıkıldığını,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Becel, den, Kaçak, Yapılar, ile, İlgili, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı