Hayırseverlerden Şehit Şahin Kaya Okuluna Kütüphane Sözü
Haber
21 Ocak 2021 - Perşembe 16:08
 
Hayırseverlerden Şehit Şahin Kaya Okuluna Kütüphane Sözü
Korucu Makina Elektrik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı hemşerimiz Nuri KORUCU ve Hakan KORUCU'yla birlikte Gülşehir ilçemizde bulunan Şehit Şahin Kaya okuluna yapılacak olan Veysel KORUCU kütüphanesini yerinde incelediler.
EĞİTİM Haberi
Hayırseverlerden Şehit Şahin Kaya Okuluna Kütüphane Sözü

 

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya AĞCA ve dernek yönetiminden Korucu Makina Elektrik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı hemşerimiz  Nuri KORUCU ve Hakan KORUCU'yla birlikte Gülşehir ilçemizde bulunan  Şehit Şahin Kaya okuluna yapılacak olan Veysel KORUCU kütüphanesini yerinde incelediler.

 Dernek Başkanı AĞCA ‘’Daha önce Acıgöl ilçemizde açmış olduğumuz kütüphanelerin ardından üçüncü kütüphane için rahmetli babalarının adına yapmış oldukları hayrı yapan değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Ankara'da yaşayan Nevşehirli hemşerilerimizin desteği ile yapılan geleceğimize ışık tutacak bu anlamlı faaliyetin Gülşehir ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gülşehir’de bizleri ilgiyle karşılayan Gülşehir kaymakamımız Ahmet KAVANOZ, Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇİFTÇİ ve okul müdürümüz Murat ER'e ayrı ayrı teşekkür ederiz. ‘’dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayırseverlerden, Şehit, Şahin, Kaya, Okuluna, Kütüphane, Sözü,
Yorumlar
Haber Yazılımı