Gülşehir Belediyesi Haziranda Açılan İşletmeleri Dezenfekte Etti

Gülşehir Belediyesi Haziranda Açılan İşletmeleri Dezenfekte Etti

Gülşehir Belediyesi  Haziranda Açılan İşletmeleri Dezenfekte Etti

1 Haziran itibari ile başlayan yeni normalleşme sürecinde vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde sosyal hayata devam edebilmesi için dezenfekte çalışmaları arttırıldı.  

Gülşehir Belediyesi tarafından yürütülen dezenfekte çalışmaları, yasakların kalkmasıyla yeniden ticari faaliyetlerini sürdürmeye başlayan çay bahçeleri, kıraathaneler, restoranlar, kafe ve pastanenler de uygulanıyor.  Vatandaşların kurallara titizlikle uyması gerektiğini belirten Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, ‘’ Biz belediye olarak üzerimize düşen görevleri tümüyle yerine getiriyor olsak da yeni normalleşme döneminde siz değerli vatandaşlarımızın kurallara aynen uymaya devam etmesi gerekmektedir. Bu süreç her şeyin bittiği anlamına gelmiyor. Ticari faaliyetlerine devam etmesi için izin verilen mekanlarda, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına lütfen uyalım.’’ Dedi. 

İbadete açılan camiler, ulaşım araçları gibi tüm ortak kullanım alanlarında dezenfekte işlemine devam edeceklerini sözlerine ekleyen Başkan Çiftci, bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da tedbiri elden bırakmayacaklarını belirtti.

gülşehir belediyesi dezenfekte kafe kıraathane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Ulaşım İçin Yeni Karar Aldı
İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Ulaşım İçin Yeni Karar Aldı
Nevşehir Pazaryerinde Maske Dağıtıldı
Nevşehir Pazaryerinde Maske Dağıtıldı