1xbet

Gülşehir Belediyesinin İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor

Gülşehir Belediyesi, sağlıklı ve temiz bir çevre için ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gülşehir  Belediyesinin İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor
Bu içerik 170 kez okundu.

Gülşehir Belediyesi, sağlıklı ve temiz bir çevre için ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçe merkezindeki tüm mahalle ve sokaklar haşerelere karşı etkin bir biçimde ilaçlanıyor.

Gülşehir Belediyesi yıl boyu periyodik olarak gerçekleştirdiği ilaçlama çalışmalarına havaların ısınmasıyla birlikte hız verdi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sinek ve haşereyle mücadelede en doğru zaman olan larva döneminde yoğunlaştırdığı çalışmalarla zararlı canlıların üremesinin önüne geçiyor.

Haşereyle mücadele ederken muhtelif yerlerde dezenfekte çalışmalarını da titizlikle sürdüren belediye ekipleri, özellikle Gülşehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği park ve mesire alanlarında ilaçlama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Haşereyle mücadelede vatandaşlara da görev düştüğüne dikkat çeken yetkililer, vatandaşların mahalle ve sokaklarda çöplerin ağzı kapalı bir şekilde yeraltı ve yerüstü çöp konteynerlerine atılması ve çöplerin rastgele doğaya bırakılmamasına özen göstermeleri gerektiğini hatırlattı.

Gülşehir ilaçlama çalışma belediye sağlık gülşehir haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemalettin Saraç     0000-00-00 Tuzköy Afetevlerinde annemizi ziyarete geldik. 2 gündür buradayız. Maalesef yoğun bir şekilde karasinek mevcudiyeti bulunmaktadır. İlaçlama yapıldığını görmedim. İlaçlama planınıza buralarıda dahil ederseniz sevinirim. Saygılarımla.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları