1xbet

Kırmızı Düdük Projesinde Küçük Kızın İsteği Yerine Getirildi

Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi Edinme Sistemi Üzerinden İstekte Bulunan Küçük Kızımızın 'Kırmızı Düdük' Projesi kapsamında isteği gerçekleştirildi.

Kırmızı Düdük Projesinde Küçük Kızın İsteği Yerine Getirildi
Bu içerik 821 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi Edinme Sistemi Üzerinden İstekte Bulunan Küçük Kızımızın  'Kırmızı Düdük' Projesi kapsamında isteği gerçekleştirildi.

 

İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla 81 ilde uygulamaya geçen 'Bu Bayram Ben De Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük' projesi kapsamında,

 

Nevşehir de ikamet eden dört yaşındaki küçük kız Elif ER’in Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi Edinme Sistemi üzerinden iletmiş olduğu isteği Nevşehir Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından ikametinde ziyaret edilerek yerine getirildi. Hediyeleri alan Elif ER babasının araç içerisinde hatasını görmesi halinde kırmızı düdük ile uyaracağını bildirdi ve Emniyet Müdürlüğü personeline çok teşekkür etti.

 

Kurban Bayramı tatili nedeni ile yolculuğa çıkacak olan sürücülerin ve beraberindeki ailelerinin güvenli yolculuk yapmaları konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla 81 ilde uygulamaya geçen 'Bu Bayram Ben De Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük' projesi, İlimizde de Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ ve İl Emniyet Müdürü Mehmet ARTUNAY’ın katılımı ile başlatılmış uygulama noktalarında içinde çocukların ailelerin bulunduğu araçlar durdurularak kırmızı düdük, şapka ve tişört hediye edildi.

kırmızı düdük nevşehir küçük kız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları