1xbet

Tayini Çıkan Kaymakam Çağlar Tekin den Veda Mesajı

İlçe Kaymakamımız Çağlar Tekin, Karaman İli Başyayla İlçesine tayini çıktı.

Tayini Çıkan Kaymakam Çağlar Tekin den Veda Mesajı
Bu içerik 1312 kez okundu.

 

İlçe Kaymakamımız Çağlar Tekin, Karaman İli Başyayla İlçesine tayini çıktı.

8 Mart 2017 de ilçemizde göreve başlayan Kaymakam Çağlar Tekin, 1 Eylül 2018 tarihli Resmi Gazete de yayımlanan 2018/157 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle İli Başyayla İlçesine tayin oldu.

 

Yaklaşık bir buçuk yıllık görevinde çalışkanlığı ve halkla iç içe olan davranışlarıyla herkesin sevgisini kazanan TEKİN, gönlünde her zaman ayrı bir yeri olacağını belirttiği Gülşehirlilere bir veda mesajı yayınladı.

 

Kaymakam Çağlar Tekin mesajında şu görüşlere yer verdi; ‘’Mart 2017 tarihinden bu yana gururla ve büyük bir heyecanla vatandaşlarımıza hizmet etme imkanı bulduğum GÜLŞEHİR Kaymakamlığı görevim KARAMAN BAŞYAYLA Kaymakamlığına atanmamdan dolayı sona ermiştir. Görev yaptığımız süreç boyunca devlet ile millet arasında köprü kurarak vatandaş odaklı hizmet etme gayreti içerisinde olduk. Bize emanet edilen makamın milletin makamı olduğu inancı içerisinde hem gönlümüzü hem de milletin olan makamı sonuna kadar Gülşehirli hemşerilerimize açtık. İnsanı yaşat ki DEVLET yaşasın düsturunu kendimize şiar edinerek vazifemizi ifa etmeye çalıştık. Gülşehirli kardeşlerimin, hemşerilerimin yeri bende her zaman ayrı bir yere sahip olacak. Rabbim yeni görev yerimizde Vatanımıza Milletimize hayırlı işler yapmayı nasip eylesin. Her nerede olursak olalım kapımız, gönlümüz ve telefonumuz Gülşehirli hemşerilerimize daima açık olacaktır. Bizden taraf varsa hakkımız sonuna kadar helal olsun. Sizlerde bu kardeşinize haklarınızı helal ediniz. Tüm Gülşehirli hemşerilerime görev süremiz boyunca bize karşı göstermiş olduğu sevgi, saygı ve misafirperverlikten dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Allah’a emanet olun’’

 

Gülşehir Medya ekibi olarak, Gülşehir’de ki başarılarını vatanın her bir köşesinde aynı heyecanla devam ettireceğine inanıyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

 

 

 

gülşehir kaymakam çağlar tekin tayin 2018/157 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi 1 eylül 2018 resmi gazete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları