1xbet

Bitlis’te Şehit Şahin Kaya İçin Fidan Dikildi

Bitlis’in Ahlât ilçesinde kurulan Şehitler Ormanında, Gülşehir’li Şehit Piyade Uzman Çavuş Şahin Kaya için de bir fidan dikildi

Bitlis’te Şehit Şahin Kaya İçin Fidan Dikildi
Bu içerik 1204 kez okundu.

Bitlis’in Ahlât ilçesinde “Bir Fidan da sen dik” projesi kapsamında  kurulan Şehitler Ormanında, şehitler için 81 ili temsilen 81 fidan dikildi.

Ahlât İlçesinde  kurulan Şehitler Ormanında, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin kentinde PKK/YPG ve DEAŞ'lı teröristlere yönelik yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı sırasında geçtiğimiz şubat ayında şehit düşen Gülşehir’li Piyade Uzman Çavuş Şahin Kaya için Polis Memuru Gülnaz Diker İnce tarafından bir fidan dikildi. Fidanların yanına şehitlerin fotoğraflarının bulunduğu levhalar bırakıldı.

Ahlât Kaymakamı Mustafa Akgül, yaptığı açıklamada, 81 ildeki şehitler için fidan dikildiğini söyleyerek;”“Şüphesiz bu toprakların her karışı şehit kanıyla yoğrulmuştur. Biz sadece temsili olanları aldık. İnşallah bu topraklarda her şehidimiz için bir fidan hatta daha fazlasını dikeceğiz. Böylece şehitlerimizin kanı toprakta kurumayacak, bir ağaç olarak gökyüzüne uzanacak. ” diye konuştu.

Nevşehir Gülşehir Şehit şahin Kaya çavuş Bitlis Ahlat Şehitler Ormanı Fidan haber 2018 Afrin Suriye Zeytin dalı Uzman çavuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları