1xbet

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Duran’dan, Salaş’a Ziyaret

Nevşehir Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Seyfullah Duran, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Duran’dan, Salaş’a Ziyaret
Bu içerik 694 kez okundu.

Nevşehir Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Seyfullah Duran, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret ederek, başarılar diledi.

Ziyarette, İl Müdürü Duran, Kamu Sanayi İşbirliği (KÜSİ) kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu. Borsa Başkanı Salaş ise, kurumlar arası işbirliğinin önemini vurgulayarak, “Nevşehir’in ürünleri konusunda yapılacak her türlü çalışmada destek olacağız” dedi. Sektörsel olarak karşılaşılan sorunların, sektörle bir araya gelerek tespit edilmesi ve çözüm yollarının aranmasının, bu bağlamda kurumlar arası işbirliğinin önemini vurgulayan Salaş, Nevşehir'in sütle kavrulmuş meşhur Kabak Çekirdeğinin coğrafi işaretle tescillenmesi çalışmalarında verdikleri destekler için de Nevşehir Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Seyfullah Duran'a teşekkür etti.

Nevşehir Bilim Sanayi ve teknoloji il müdürü Seyfullah Duran Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş Ziyaret Kabak Çekirdeği tescil haber 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları