1xbet

Nevşehir'de Kırsal Kalkınma Programı Yatırımcıları Bilgilendirildi

Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından hibe sözleşmesi öncesi bilgilendirme toplantısı düzenlenerek tebliğ gereği yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Nevşehir'de Kırsal Kalkınma Programı Yatırımcıları Bilgilendirildi
Bu içerik 482 kez okundu.

Kırsal Kalkınma Programı Yatırımcıları Bilgilendirildi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca uygulanmakta olan "Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı" kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkındaki Tebliğ ile Programa başvuruda bulunan ve hibe programına alınan yatırımcılar ile Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda hibe sözleşmesi öncesi bilgilendirme toplantısı düzenlenerek tebliğ gereği yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Bitkisel Ürün İşleme, Paketleme ve Depolanması ile Çiftlik Faaliyetlerinin Geliştirilmesi başlıklarında 11 yatırımın Nevşehir de gerçekleşeceğinin bildirildiği toplantıda Nevşehir ve ülkemiz üretimine katkı sağlayacak bu yatırımların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Nevşehir kırsal Kalkınma Programı Toplantısı Gıda tarım ve hayvancılık il Müdürlüğü Hibe Proje desteği nasıl başvuru kim nasıl ne zaman nasıl 2018 haber nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları