1xbet

Dünya Üçüncüsü Nevşehirli Atletler Ünlüer’i Ziyaret Etti

Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen Dünya Liseler Arası Atletizm yarışmalarında takım halinde üçüncü olan Nevşehir'li atletler, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer'i ziyaret etti.

Dünya Üçüncüsü Nevşehirli Atletler Ünlüer’i Ziyaret Etti
Bu içerik 493 kez okundu.

Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen Dünya Liseler Arası Atletizm yarışmalarında atletizm milli sporcularımız takım halinde üçüncü olurken, sporcularımızdan Anıl Kalaycı da ferdi üçüncü olarak ülkemizi temsil etti.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, başarılı Antrenör Resul Köstekçi ve Sporcular Erdem Öz, Anıl Kalaycı, Ömer Şen i makamında kabul etti. Ünlüer, Milli atletleri ve antrenörünü Ülkemize ve ilimize böyle bir gururu mutluluğu yaşattıkları için tebrik edip, başarılarının devamını dileyerek ödüllendirdi.

Takım sporcularından Ayetullah Aslanhan, Murat Yalçınkaya, Burhan Görüroğlu il dışında antrenman programlarından dolayı ziyarete katılamadıkları için İl Müdürü Ünlüer kendilerini de tebrik ederek selamlarını iletti. 

 

Paris Liseler arası atletizm şampiyona derece anıl kalaycı Resul köstekçi antrenör Gençlik ve spor İl Müdürü Maustafa Ünlüer başarı ödül milli sporcu Erdem Öz Ömer Şen 2018 nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları