1xbet

Başkan Urgenç’ten Yönetici Atamaları Değerlendirmesi

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç yönetici atamalarıyla ilgili Sosyal Medya hesabı üzerinden değerlendirmede bulundu.

Başkan Urgenç’ten Yönetici Atamaları Değerlendirmesi
Bu içerik 432 kez okundu.

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç yönetici atamalarıyla ilgili Sosyal Medya hesabı üzerinden değerlendirmede bulundu.

Başkan Urgenç değerlendirmesinde, Nevşehir’de yönetici atama mülakatlarının başladığını belirterek, bürokrasi ve siyasetin büyük bir sınavdan geçtiğine vurgu yaptı. Urgenç, “Ya hakkaniyet ölçüsünde liyakat ölçüsünde bir değerlendirme ile yapılan yanlışlara dur denilecek, açılmış olan derin yaraları tedavi edilerek iyileştirilecek. Ya da derinleştirmeye devam edecek, tefrika artacaktır. Sonuçlar bu açıdan önem arz etmektedir.  “ diyerek konuya dikkat çekti.

Urgenç, “Umut ediyoruz ki Eğitimde yapılan yanlışlara yenileri eklenmesin. Bugüne kadar yapılan yanlışlara dur denilsin.” Diyerek değerlendirmesini tamamladı.

15 Nisan 2018

Nevşehir TES Türk Eğitim Sen Başkan Tayfur Urgenç Değerlendirme Sosyal Medya Hesabı Yönetici Atamaları Liyakat Ehliyet Mülakat sözlü sonuç Haber 2018 Nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları