Nevşehir´de 3 Okul, Avrupa e-Twinning Okulu İlan Edildi

Nevşehir Anadolu Lisesi, Nevşehir 75.Yıl Ortaokulu ve Derinkuyu Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu’nun e-twinning Okulu etiketini almaya hak kazandığı açıklandı.

Nevşehir´de 3 Okul, Avrupa e-Twinning Okulu İlan Edildi
Bu içerik 482 kez okundu.

Nevşehir Anadolu Lisesi, Nevşehir 75.Yıl Ortaokulu ve Derinkuyu Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu’nun e-twinning Okulu etiketini almaya hak kazandığı açıklandı.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; Brüksel’deki Merkezi Destek Servisi tarafından bu yıl ilk defa uygulanan, okul seviyesinde yapılan çalışmaları tanımak için eTwinning Okul Etiketi adıyla yeni bir etiket başvurusu başlatıldığı belirtilerek, çeşitli kriterleri sağlayan okulların, sistemden belirlenerek adaylık süreçlerinin değerlendirmeye tabi tutulduğu ifade edildi. Yapılan başvuruların titizlikle değerlendirilmesi sonucunda; Avrupa’dan Bin 211, Türkiye’den 179, Nevşehir’den de 3 okul bu etiketi kazandı.

e-Twinning Okulu olan okullar, dijital uygulamalar, e-güvenlik uygulamaları, pedagoji alanında yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar, çalışanların sürekli mesleki gelişiminin teşvik edilmesi, çalışanlar ve öğrencilerle işbirlikçi öğrenme uygulamalarının teşvik edilmesi alanlarında lider olarak tanındı.

Türkiye’de 2018-2019 e-Twinning Okul Etiketi Kazanan Okullar;

 

İL

OKUL

İdareci

1

NEVŞEHİR

75.Yıl Ortaokulu Merkez, Nevşehir

Tahsin Gedik

2

NEVŞEHİR

Nevşehir Anadolu Lisesi, Nevşehir

Yavuz Selim Yıldırım

3

NEVŞEHİR

Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu Derinkuyu, Nevşehir

Remzi Önügören

4

ADANA

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Çukurova, Adana

Hüseyin Avni Güllü

5

ADANA

Ata İlkokulu Sarıçam, Adana

Hayrullah Daşkan

6

ADANA

Adana Erkek Anadolu Lisesi Seyhan, Adana

Coskun Celebi

7

ADANA

Birinci İnönü İlkokulu Seyhan, Adana

Anzılha Altun

8

ADANA

Emine Türkan İkiz İlkokulu Yüreğir, Adana

Murat Sert

9

ADANA

Heydar Aliyev Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ceyhan, Adana

Salih Bilen

10

ADANA

Mehmet Özöncel Anadolu Lisesi Çukurova, Adana

Özhan Kadir Kaya

11

ADANA

Prof.Dr. Salih Öven Çolakoğlu İlkokulu / Primary Adana,

Burhan Sel

12

ADANA

Ramazanoğlu Ortaokulu Seyhan, Adana

İbrahim Daşkın

13

ADANA

Ramazan Atıl Anadolu Lisesi Çukurova, Adana

Hikmet Okur

14

ADANA

Vehbi Necip Savaşan İlkokulu Yüreğir, Adana

Ahmet Yurtçu

15

ADANA

Anadolu Efes İlkokulu Yüreğir, Adana

Erol Kararmaz

16

ADANA

Çukurova Sungurbey Anadolu Lisesi Çukurova, Adana

Yakup Asıcı

17

ADANA

İbn-İ Sina Ortaokulu Çukurova, Adana

Erol Kararmaz

18

ADANA

İlhan Atış Anadolu Lisesi Seyhan, Adana

Musa Akça

19

ADANA

İsmail Kulak Anadolu Lisesi Çukurova, Adana

Ahmet Açıcı

20

ADIYAMAN

Boyundere İlkokulu Tut, Adıyaman

Ömer Ergin

21

ADIYAMAN

Erikli Aktoprak Ortaokulu Kâhta, Adıyaman

Mahmut Turan

22

AFYON

Bolvadin Anadolu Lisesi Bolvadin, Afyon

Fatih Sönmez

23

AFYON

Raziye Sultan Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Bolvadin, Afyon

Mevlüt Özden

24

ANKARA

Dr. Binnaz Ege Rıdvan Ege Anadolu Lisesi Çankaya, Ankara

Dursun Yeşilova

25

ANKARA

Faruk Nafiz Camlıbel Anadolu Lisesi Etimesgut, Ankara

Yakup Ünsal

26

ANKARA

Feride Bekçioğlu Ortaokulu Pursaklar, Ankara

Mehmet Kılınç

27

ANKARA

Kozayağı Ortaokulu Akyurt, Ankara

Serkan Kaya

28

ANKARA

Mehmet Emin Yurdakul İlkokulu Ankara,

Şaban Yılmaz

29

ANKARA

Pursaklar Satı Öztürk Primary School Pursaklar, Ankara

Osman Kaya

30

ANKARA

Yasemin Karakaya Bilim Ve Sanat Merkezi Çankaya, Ankara

Adem Türedi

31

ANKARA

Özel Öncü Kolej Keçiören, Ankara

Gülşah Kantaş

32

ANTALYA

Antalya -Döşemealtı Toki İlk/Ortaokulu Döşemealtı/Antalya

M.Abdulkerim Günaydın

33

ANTALYA

Antalya Sinav Koleji Antalya,

Gökhan Yılmaz

34

ANTALYA

Cev Özel Hamdullah Emin Paşa Okulları Alanya, Antalya

Kenan Saygı

35

ANTALYA

Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi, Konyaaltı, Antalya

Okan Adıyaman

36

ANTALYA

Mustafa Asım Cula Ortaokulu Antalya,

Abdullah Karakaş

37

ANTALYA

Namık Karamancı Fen Lisesi Manavgat, Antalya

Hasan Kökçü

38

ANTALYA

TOKİ Ortaokulu Döşemealtı, Antalya

M.Abdulkerim Günaydın

39

ANTALYA

Varsak Sakarya Ortaokulu Kepez, Antalya

Dursun Durmuş

40

ANTALYA

Şule Muzaffer Büyük Mesleki Ve Teknik Antalya,

Mustafa Yüksel

41

ASKARYA

Aykut Yiğit Orta Okulu Adapazarı, Sakarya

Muhterem Altın

42

AYDIN

Atatürk Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Efeler, Aydın

İlker Karadağ

43

AYDIN

Aydın 100. Yıl Atatürk Ortaokulu Köşk, Aydın

Hami Özer

44

AYDIN

Ilıdağ Ortaokulu Köşk, Aydın

Murat Demir

45

BALIKESİR

Burhan Erdayı İlkokulu Balıkesir,

Serap Semerci

46

BALIKESİR

Edremit Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi Edremit, Balıkesir

Hikmet Haşlak

47

BALIKESİR

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Balıkesir,

Ali Darun

48

BALIKESİR

Kayabey Ortaokulu Karesi, Balıkesir

Ibrahim Akçay

49

BALIKESİR

Zağnospaşa Ortaokulu Balıkesir,

Salih Yaşar Özsoy

50

BALIKESİR

Çakmak Ortaokulu Ayvalık, Balıkesir

Niyazi Alkan

51

BARTIN

Bartın Vali Tevfik Başakar İlkokulu Bartın,

Özay Karademir

52

BİLECİK

Ertuğrulgazi Ortaokulu Bilecik,

Ahmet Kan

53

BİLECİK

Kumral Abdal Anadolu Lisesi Bozüyük, Bilecik

Ali Bılgın

54

BURDUR

Cumhuriyet İlkokulu Burdur,

Nida Türkelay

55

BURDUR

Karapınar İlkokulu Bucak, Burdur

Durmuş Kaya

56

BURSA

Ahmet Rüştü Lisesi Mudanya, Bursa

Metin Dede

57

ÇORUM

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Çorum,

Şule Toksoy

58

DİYARBAKIR

Cahit Sıtkı Tarancı Anaokulu Ergani, Diyarbakır

Kenan Durak

59

DİYARBAKIR

Ergani Halide Edip Adıvar Anaokulu Ergani, Diyarbakır

İbrahim Gençtürk

60

DÜZCE

Hürriyet Ortaokulu Düzce, Düzce

Gökmen Zeki

61

EDİRNE

Edirne Uzunköprü Demokrasi İlkokulu Uzunköprü, Edirne

Yılmaz Açıkbaş

62

EDİRNE

Mimar Muslihiddin Mesleki Ve Uzunköprü, Edirne

Mesut Kaya

63

ESKİŞEHİR

Beyhan -Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi Tepebaşı, Eskişehir

Yalçın Ertek

64

ESKİŞEHİR

Eskişehir Anadolu Lisesi Eskişehir,

Rıfat Günday

65

ESKİŞEHİR

Eskişehir Fatih Fen Lisesi Eskişehir,

Ufuk Arayıcı

66

ESKİŞEHİR

Murat Atılgan Ortaokulu Odunpazarı, Eskişehir

Celal İrtekin

67

ESKİŞEHİR

Şehit Yunus Baykal Ortaokulu Odunpazarı, Eskişehir

Mevlüt Öztekin

68

GAZİANTEP

Imkb Anadolu Lisesi Gaziantep,

Adnan Budak

69

GAZİANTEP

Mehmet Uygun Mesleki Ve Tek. And.Lisesi Şahinbey, Gaziantep

Mehmet Aksu

70

GİRESUN

Giresun Kanuni Ortaokulu Giresun,

Olgun Albayrak

71

GİRESUN

Görele Secondary School Görele, Giresun

Mustafa Necati Genç

72

GÜMÜŞHANE

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi Gümüşhane,

Köksal Duman

73

HATAY

Bedii Sabuncu Ortaokulu Antakya, Hatay

Vahap Zeytineli

74

HATAY

Denizciler Mustafa Kemal İlkokulu İskenderun, Hatay

Eyyup Korkmaz

75

HATAY

Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Defne, Hatay

Ömer Öztürk

76

HATAY

Serinyol Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Antakya, Hatay

Bayram Cambaz

77

ISPARTA

Gülkent Anadolu Lisesi Isparta, Isparta

Niyazi Karadem

78

İÇEL

19 Mayıs Ortaokulu Mersin, İçel

Rasim Küçük

79

İÇEL

Ahmet Necati Hancıoğlu İlkokulu Silifke, İçel

Cemalettin Turan

80

İÇEL

Ali Kuşçu Ortaokulu Toroslar, İçel

Ali Uğur Bal

81

İÇEL

Arkarası İlkokulu Silifke, İçel

Mustafa Gök

82

İÇEL

Cumhuriyet Anaokulu Yenişehir, İçel

Nursel Ata

83

İÇEL

Mersin Hürriyet İlkokulu Mersin, İçel

Sait Yılmaz

84

İÇEL

Mersin Tarsus Zühtü Günaştı Anadolu Lisesi Tarsus, İçel

Kenan Ayvar

85

İÇEL

Narlıkuyu İlkokulu Mersin, İçel

Abdulkadir Özbeytemur

86

İÇEL

Silifke Cumhuriyet İlkokulu Silifke, İçel

Nuran Ada

87

İÇEL

Silifke Tokı Ortaokulu Silifke, İçel

Mesut Sarıkaya

88

İÇEL

Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesi İçel,

Çetin Munzur

89

İÇEL

Tepeköy İlkokulu Mezitli, İçel

Mehmet Akif Güvenç

90

İÇEL

Vakıfbank Atatürk Secondary School Anamur, İçel

Hasan Demirel

91

İÇEL

Yenişehir Belediyesi Bilim Ve Sanat Merkezi Mersin, İçel

Bekir Turan

92

İÇEL

Özel Toros Anaokulu Yenişehir, İçel

Suzan Yılmaz

93

İÇEL

Özel Toros Koleji Mersin, İçel

Gülsüm Karabıyık

94

İEÇ

Yenişehir İlkokulu Mersin, İçel

Ali Berk

95

İSTANBUL

Atatürk Çağdaş Yaşam Mesleki Ve Tek.Anadolu İstanbul,

Fahri Altınbaş

96

İSTANBUL

Borusan Asım Kocabıyık Mesleki Ve Teknik İstanbul,

Hasan Kayaküçük

97

İSTANBUL

Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi Beylikdüzü, İstanbul

Metin Işık

98

İSTANBUL

Bingül Erdem Anadolu Lisesi Beşiktaş, İstanbul

Sinan Çakır

99

İSTANBUL

Cihangir Ortaokulu İstanbul,

Sebahattin Altun

100

İSTANBUL

Mustafa Vasıf Karslıgil Primary School İstanbul,

İbrahim Kibar

101

İSTANBUL

Orhangazi İlkokulu Maltepe, İstanbul

Halil İbrahim Bülbül

102

İSTANBUL

Rahmi Mihriban Bedestenci İlkokulu Çekmeköy, İstanbul

Nihat Çetintürk

103

İSTANBUL

Sultangazi Mevlana Ortaokulu Sultangazi, İstanbul

Fahriye Elkin

104

İSTANBUL

Sultanbeyli Zübeyde Hanım İlkokulu Sultanbeyli, İstanbul

Hatice Cücü

105

İSTANBUL

Validebağ Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Üsküdar, İstanbul

Abbas Bardak

106

İSTANBUL

Yenibosna Doğu Sanayi İlkokulu Bahçelievler, İstanbul

Murat Erol

107

İSTANBUL

Yunus Emre Nursery School İstanbul, İstanbul

Selime Gündoğan

108

İSTANBUL

Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi İstanbul,

İsmail Tokat

109

İSTANBUL

İbb Barbaros Hayrettin Paşa Okulu İstanbul,

Rasim Dikici

110

İSTANBUL

İnönü İlkokulu Avcılar, İstanbul

Ayhan Korkmaz

111

İSTANBUL

Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Orta Okulu Çekmeköy, İstanbul

Yavuz Uluocak

112

İZMİR

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Karşıyaka, İzmir

Osman Sahin

113

İZMİR

Aliağa Gazi Ortaokulu İzmir, İzmir

Sadettin Çınar

114

İZMİR

Bayraklı 100. Yıl İlkokulu Bayraklı, İzmir

Mehmet Alı Çay

115

İZMİR

Bornova Anadolu Lisesi Bornova, İzmir

Mahir Dursun

116

İZMİR

E.B. Atatürk Orta Okulu Gaziemir, İzmir

Dürdane Güner

117

İZMİR

Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Karşıyaka, İzmir

Salim Bozkurt

118

İZMİR

Gaziemir Anaokulu Gaziemir, İzmir

Emine Kibarkaya

119

İZMİR

Gaziemir Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Gaziemir, İzmir

A.Gani Demirtosun

120

İZMİR

Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu İzmir, İzmir

Hikmet Özay

121

İZMİR

Menemen Toki Ahıska Kent Ortaokulu Menemen, İzmir

Mesut Günay

122

İZMİR

Misak-I Milli Ortaokulu, Konak, İzmir

Ergün Baylan

123

İZMİR

Recep Ersayın İlkokulu Buca, İzmir

Sibel Tural

124

İZMİR

Sabiha Gokcen Ilkogretim Okulu Gaziemir, İzmir

Nedim Sıtkı Şatır

125

İZMİR

Özel Bornova Ortaokulu Bornova, İzmir

Fatma Sebnem Sen Aksoy

126

İZMİR

İzmir Fen Lisesi Bornova, İzmir

Mehmet Yiğit

127

KASTAMONU

Kuzyaka Ortaokulu Kastamonu, Kastamonu

Selman Gökkaya

128

KAYSERİ

Gevher Nesibe Anaokulu Melikgazi, Kayseri

Elife Yalçın

129

KAYSERİ

Ted Kayseri Koleji İlköğretim Okulu Kayseri, Kayseri

Raci Ülke

130

KAYSERİ

Şehit Jan. Kom. Er Hacı Aydıncı Primary School Melikgazi, Kayseri

Rıdvan Çoşkun

131

KIRŞEHİR

Aşıkpaşa Ortaokulu Kırşehir, Kırşehir

Saffet Burhan Akdoğan

132

KOCAELİ

Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu İzmit, Kocaeli

Necmettin Türkmen

133

KONYA

Adnan Hadiye Sürmegöz Ortaokulu Selçuklu/Konya, Konya

Erdinç Sarıca

134

KONYA

Atatürk İlkokulu Meram, KONYA

İbrahim Baştuğ

135

KONYA

Karatay Belediyesi Erenler Anaokulu Karatay, Konya

Ayfer Soybalı

136

KONYA

Keskesler Anaokulu Selçuklu, Konya

Şükran Kandır

137

KONYA

Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu Selçuklu, Konya

Nurullah Aktürk

138

KONYA

Selçuklu Yüksel Bahadır Alaylı Bilim Sanat Merkezi Selçuklu, Konya

Ahmet Topcu

139

KONYA

Taraşçı Ortaokulu Seydişehir, KONYA

Hayrettin Topuz

140

KÜTAHYA

Hediye Güral Anaokulu Merkez, Kütahya

Sevil Altundal

141

MANİSA

Atatürk Ortaokulu Kırkağaç, Manisa

Durmuş Ateş

142

MANİSA

Kemal Ural Anadolu Lisesi Salihli, Manisa

Süleyman Uysal

143

MANİSA

İMKB TEKNİK Ve ANADOLU MESLEK LİSESİ Salihli, Manisa

Serdar Yıldız

144

MUĞLA

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu Yatağan, Muğla

Aylin Tuzcu Kılınç

145

MUĞLA

Armutalanı Evren Paşa Ortaokulu Marmaris, Muğla

Demet Mert

146

MUĞLA

Beldibi Sıtkı Zaralı Ortaokulu Marmaris, Muğla

Hüseyin Şen

147

MUĞLA

Halit Narin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Marmaris, Muğla

Bahattin Yaşın

148

MUĞLA

Menteşe/Muğla 75.Yıl Anaokulu Menteşe, Muğla

Seda Tagay

149

MUĞLA

Muğla Anadolu Lisesi Menteşe, Muğla

Yılmaz İnan

150

MUĞLA

Merkez Turgutreis Secondary School Bodrum/Muğla, Muğla

Filiz Fidan

151

MUĞLA

Cumhuriyet İlkokulu Dalaman, MUĞLA

Bayram AVCI

152

MUĞLA

Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu Muğla, Muğla

Seval Gegez

153

NİĞDE

Akşemseddin Science And Art Center Merkez, Niğde

Osman Aydoğar

154

OSMANİYE

Saimbey Ortaokulu Osmaniye, Osmaniye

Erdal Şekeroğlu

155

SAKARYA

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Adapazarı, Sakarya

Tekin Ateş

156

SAMSUN

Atakum Anadolu Lisesi Atakum, Samsun

Veysel Yılmaz

157

SAMSUN

Gazi Anadolu Lisesi İlkadım, Samsun

Şükrü Yüksel

158

SAMSUN

Kutlukent 80.Yıl İlkokulu Samsun /Tekkeköy, Samsun

Mustafa Özdil

159

SAMSUN

İlkadım Mustafa Kemal İlkokulu Samsun, Samsun

Salih Şener

160

TEKİRDAĞ

Kazandereli Memiş Pehlivan Ortaokulu Süleymanpaşa, Tekirdağ

Mesut Coşkun

161

TEKİRDAĞ

Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi Süleymanpaşa, Tekirdağ

Sinan Uğur

162

TOKAT

26 Haziran İlk Ve Ortaokulu Merkez, Tokat

Bekir Hüseyin Çevik

163

TOKAT

Fevzi Çakmak Ortaokulu Zile, Tokat

Ali Özgan

164

TOKAT

Zile Atatürk İlkokulu Zile, Tokat

İdris Salatan

165

TRABZON

Trabzon Vakfıkebir Fevziye İlk/Ortaokulu Vakfıkebir, Trabzon

Rahmi Durmuş

166

UŞAK

Bireylül İlkokulu Uşak, Uşak

Bireylul İlkokulu

167

UŞAK

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Uşak, Uşak

Süleyman Geçici

168

UŞAK

Hasibe Ve Mazhar Gürbüz İlkokulu Uşak,

İsmail Gündüz

169

UŞAK

Mehmetcik İlkokulu Merkez, Uşak

Lokman Öztürk

170

UŞAK

Özel Kanyon İlköğretim Okulu Uşak,

Tuğba Süren Adatepe

171

UŞAK

Şehit Edip Aybey Ahat İlkokulu Banaz, Uşak

Gülbey Yılmaz

172

VAN

Kadir Rezzan Has Ortaokulu Erciş, Van

Remzi Yılmaz

173

ZONGULDAK

Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Devrek, Zonguldak

Musa Eren

174

ZONGULDAK

Hatice Erdem Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ereğli, Zonguldak

Hüseyin Arslan

175

ZONGULDAK

Nurdan Ve Ahmet Orhan Oğuz İlkokulu Ereğli, Zonguldak

Ruhi Koç

176

ZONGULDAK

Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi Merkez, Zonguldak

İsmail Aşkar

177

ZONGULDAK

Çayırlı İlkokulu Ereğli, Zonguldak

Ersin Yalçınkaya

178

ZONGULDAK

Çomranlı İlkokulu Çaycuma, Zonguldak

Hakan Kadı

179

ZONGULDAK

İMKB Atatürk Anatolien Gymnasium Ereğli, Zonguldak

Kenan Çete

e-Twinning Turkey Türkiye Nevşehir Kazanan olkul etiket 2018 2019 Lise Ortaokul Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği kim hangi kazandı proje başvuru belge istenilen nei zaman nereye haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları