1xbet

TES, Gülşehir’li Şehit Polis Ali Rıza Güneş’i Mezarı Başında Andı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümünü Gülşehir İlçesine bağlı Yeşilöz Köyünde Şehit Polis Memuru Ali Rıza Güneş’i mezarı başında dua ve tekbirlerle andı.

TES,  Gülşehir’li Şehit Polis Ali Rıza Güneş’i Mezarı Başında Andı
Bu içerik 801 kez okundu.

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şubesi Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yıldönümünü Gülşehir İlçesine bağlı Yeşilöz Köyünde Şehit Polis Memuru Ali Rıza Güneş’i mezarı başında dua ve tekbirlerle andı.

Anma programına TES Nevşehir Şube başkanı Tayfur Urgenç, Başkan Yardımcısı Memiş Bülbül, Gülşehir İlçe Başkanı Ümit Kılıç ve Avanos ilçe Başkanı Taner Durukan ile TES İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Şehit Polis Memuru Ali Rıza Güneş ve bu vatan için toprağın kara bağrına giren tüm şehitlerimiz için yapılan duanın ardından Şehit Polis Memuru Ali Rıza Güneş’in mezarındaki bayrak TES yönetim kurulu üyeleri tarafından değiştirildi. Şube Başkanı Tayfur Urgenç; burada yaptığı açıklamada Şehit Ali Rıza Güneş’i çok yakından tanıdığını, lise dönemlerinden beri arkadaşlığı bulunduğunu ve kendisinin vatan ve millet aşığı olduğunu belirterek, Güneş’in Polis lojmanlarına roketli saldırıyı önlemek için yani diğer arkadaşlarını kurtarmak için kendisini feda ettiğini ifade etti.

“Kahramanlık bu milletin evlatlarının hepsinin ruhunda vardır.” diyen Urgenç,  “Dün İzmir’de hain saldırıyı önleyen Fethi Sekin, Tunceli’de Ali Rıza Güneş her zaman vardır. Bu milletin arasına tefrika sokmak isteyenler bu duyguyu anlayamazlar.” Diye konuştu.

10 Nisan 2018

Türk Eğitim Sen TES Nevşehir Şubesi Tarfur Urgenç Başkan Yeşilöz Köyü Şehit Polis Ali Rıza Güneş dua bayrak Türk Polis Teşkilatı 173. kuruluş Yıldönümü haber Gülşehir 2018 Nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları