1xbet

Nevşehir’de Yıldızlar Hentbol Müsabakaları Sona Erdi

Okullar arası Yıldızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakalarında, kızlarda Uçhisar Haydar Çankaya Ortaokulu ve erkeklerde Ortahisar Ortaokulu şampiyon oldu.

Nevşehir’de Yıldızlar Hentbol Müsabakaları Sona Erdi
Bu içerik 844 kez okundu.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 2017-2018 yılı okul sporları etkinlikleri kapsamında düzenlenen Okullar arası Yıldızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'nda yıldız kız ve erkekler kategorilerinde gerçekleştirilen çok çekişmeli geçen maçlar sonucunda dereceye giren okul takımları belirlendi. Yıldız Erkekler kategorisinde Ortahisar Ortaokulu birinci olurken, Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu ikinci ve Hacı Lütfi Pamukçu Ortaokulu üçüncü oldu. Yıldız kızlarda ise Uçhisar Haydar Çankaya Ortaokulu şampiyonluğu elde ederken, ikinci İstiklal Ortaokulu ve Damat İbrahim Paşa Ortaokulu üçüncü olarak turnuvayı tamamladı. Müsabakalar sonunda kategorilerinde şampiyon olan okul takımlarının grup müsabakalarında Nevşehir’i edecekleri belirtildi.

Müsabakalarda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreni ile verildi.

Yıldız Erkek

  1. Ortahisar Şehit Ali Kayaca İmam Hatip Ortaokulu
  2. Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu
  3. Hacı Lütfi Pamukçu Ortaokulu

Yıldız Kız

  1. Uçhisar Haydar Çankaya Ortaokulu
  2. İstiklal Ortaokulu
  3. Damat İbrahim Paşa Ortaokulu

Nevşehir Yıldızlar kız erkek hentbol müsabaka uçhisar haydar çankaya ortaokulu ortahisar şampiyon okul sporları haber 2018 nisan Fatih Arıkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları