1xbet

Altınyıldızlı 1.Sınıfların Okuma Bayramı Coşkusu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1.sınıflarında Okuma Bayramı programı yapıldı.

Altınyıldızlı 1.Sınıfların Okuma Bayramı Coşkusu
Bu içerik 482 kez okundu.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1.sınıflarında Okuma Bayramı programı yapıldı.

Altınyıldız Koleji konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Nevşehir Ticaret Odası Başkanı İbrahim Salaş, 25.Dönem MHP Nevşehir Milletvekili  Mehmet Varol ve Veliler katıldı.

Okulun 1.sınıf öğretmenlerinden Yeşim Işıktaş'ın konuşmasıyla başlayan programda Altınyıldız İlköğretim Kurumunun mini mini birleri yıl boyunca öğrendikleri güzellikleri velileri ile paylaşmanın heyecanını yaşadı. Velilerinde en az öğrenciler kadar heyecanlı olduğu bu tatlı telaşlı bayramda  öğrenciler velilerinden de övgü dolu alkışlar aldılar. Yapılan gösterilerin ardından İngilizce ve Türkçe koroyla programlarını tamamladılar. Korodan sonra öğrencilerimize okuma yazma belgesi, hediyeleri ve 1.sınıf öğretmenlerimize, branş öğretmenlerine çiçek takdim edildi.

Program sonunda Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı, yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Nevşehir Özel Altınyıldız Koleji İlköğretim Kurumu 1. sınıf okuma bayramı 2018 haber Müdür Öğretmen Mehmet Eravcı kim hangi branş başarı burs sınav
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları