1xbet

Kaymakam Tekin’in Hasta ve Yaşlı Ziyaretleri Devam Ediyor

İlçede bulunan hasta ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek dertlerini dinlemeye devam eden Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, bu hafta Açıksaray Mahallesindeydi.

Kaymakam Tekin’in Hasta ve Yaşlı Ziyaretleri Devam Ediyor
Bu içerik 820 kez okundu.

Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, İlçede bulunan hasta ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İlçemiz 400 Evler Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Karavezir Mahallelerinde bulunan hasta ve yaşlı vatandaşları ziyaret ederek dertlerini dinleyen Kaymakam Tekin, bu kez Açıksaray mahallesindeki hasta ve yaşlı vatandaşların evlerine konuk olarak onlarla bir süre sohbet edip sıkıntılarını dinleme fırsatı buldu. Ziyarette onların hayır dualarını da alan Kaymakam Tekin’in mahalle ziyaretlere önümüzdeki günlerde de devam edeceği öğrenildi.

Ziyarette Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıf Müdürü Bayram Çöloğlu ve Açıksaray Mahalle Muhtarı Üstün Aydın’da yer aldı.

6 Nisan 2018

Kaymakam Çağlar Tekin ziyaret hasta yaşlı Açıksaray Mahallesi Sosyal yardımlaşma Dayanışma vakıf Müdürü Bayram Çöloğlu Mahalle Muhtarı Üstün AYdın 2018 Nisan haber Gülşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları