1xbet

Gör-Bir Derneğinden Borsa Başkanı Salaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Kemikkıran Nevşehir Ticaret Borsası seçimlerinde yeniden seçilen mevcut başkan İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gör-Bir Derneğinden Borsa Başkanı Salaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Bu içerik 279 kez okundu.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Kemikkıran Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) seçimlerinde yeniden seçilen mevcut başkan İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÖRBİR Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Kemikkıran, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş’a tekrardan başkan olarak seçilmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Salaş’a görevlerinde başarılar diledi. Başkan Salaş ise, Nevşehir Ticaret Borsası seçimlerinin birlik ve beraberlik içerisinde yapıldığını seçimlerde kendilerini destekleyen tüm iş adamlarına ve esnaflara teşekkür ederek Borsa olarak Nevşehir’e hizmetlerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Borsa Başkanı Salaş, Gör-Bir Dernek Başkanı Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Kemikkıran'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti

GÖR-BİR dernek Erol Mutlu Mahmut kemikkıran ziyaret Nevşehir Ticaret Borsası NTB İbrahim Salaş Başkan haber 2018 Nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları