1xbet

Gülşehir’de Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Düzenlenecek

Gülşehir Kaymakamlığı, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Kurumlar arası Futbol Turnuvası düzenleyecek. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar en geç 13 Nisan 2018 Cuma gününe kadar Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne başvuracak.

Gülşehir’de Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Düzenlenecek
Bu içerik 543 kez okundu.

Gülşehir Kaymakamlığı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı (Gençlik Haftası) etkinlikleri kapsamında; Kurumlar arası Futbol Turnuvası düzenleyecek.

Turnuvaya katılmak isteyen takımların katılım müracaat dilekçesini, takım listesini, futbolcularının nüfus cüzdan fotokopilerini en geç 13 Nisan 2018 Cuma günü saat 16:00’da Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekiyor. Gruplar ve fikstür13 Nisan 2018 Cuma günü, saat 16:30’da, Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde çekilecek kura ile belirlenecek ve elektronik ortamdan yayınlanacak.

Turnuva maçları, 16 Nisan-11 Mayıs 2018 arasındaki tarihlerde ve mesai saatleri dışında oynanırken, turnuvanın sonucunda, Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin tarafından tüm takımlara katılım plaketi, en centilmen oyuncuya “Centilmenlik Plaketi” ve ilk 3 takımada sıralı kupa takdim edilecek.

Gülşehir Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvasının Şartları

 1. Turnuva maçları, 16 Nisan-11 Mayıs 2018 arasındaki tarihlerde ve mesai saatleri dışında oynanacaktır.
 2. Takımlar, bu turnuvaya Gülşehir İlçesindeki kamu kurum ve kuruluşları ile STK’lar adına katılabilir.
 3. Bu turnuva için, yeterli sayıda oyuncusu olmayan kurum ve STK’lar birleşerek takım çıkarabilir.
 4. Oyuncular 18 yaşından küçük olmayacak ve Gülşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarından oluşacaktır. Gülşehir dışından en fazla 2 misafir oyuncu takıma dâhil edilebilir.
 5. Maçlar yarım çim sahada oynanacaktır. Maç süresi (30’ar dakikadan oluşacak 2 devre halinde) toplamda 60 dakikadır.
 6. Takımlar biri kaleci olmak şartıyla sahada 8’er oyuncudan oluşacak ve her takımda en az 2, en çok 4 yedek oyuncu yer alacaktır. Maçlarda takımların oyuncu değişiklik sayısı sınırsızdır.
 7. Maçlar esnasında Kırmızı Kart gören oyuncuya 2 maç oynamama cezası verilir. Son 2 maçında da Sarı Kart gören oyuncuya 1 maç oynamama cezası verilir. Toplamda 4 kez Sarı Kart gören oyuncuya da 1 maç oynamama ceza verilir.
 8. Grup maçlarında galibiyete 3 puan, beraberliğe 1 puan, mağlubiyete 0 puan verilecektir. Gruplardaki puan eşitliği halinde; öncelikle iki takımın kendi arasında oynadığı müsabaka esas alınacak, bu maç berabere bitmiş ise genel averaja bakılacaktır. Final müsabakalarında ise beraberlik halinde penaltı vuruşları ile sonuç belirlenecektir.
 9. Serbest vuruşlarda baraj mesafesi, 3(üç) normal adım mesafesidir. Ofsayt kuralları uygulanmayacaktır. Kaleci geri pası elle alamaz. Aut atışlarını kullanmak zorunludur.
 10. Takımlar; katılım müracaat dilekçesini, takım listesini, futbolcularının nüfus cüzdan fotokopilerini en geç 13 Nisan 2018 Cuma günü saat 16:00’da Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne elden teslim edecektir. Daha sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 11. Gruplar ve fikstür; 13 Nisan 2018 Cuma günü, saat 16:30’da, Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde çekilecek kura ile belirlenecek ve elektronik ortamdan (Twitter, Whatsup vb.) yayınlanacaktır.
 12. Turnuvada oyuncu olarak yer alan sporcuların, sportif aktivitelerde bulunmalarına engel teşkil eden herhangi bir sağlık sorunlarının bulunmaması gerekmektedir. Bu konuda katılımcı takımların beyanı esas olup, aksi halde meydana gelebilecek herhangi bir sonuçtan Gülşehir Kaymakamlığı ve Tertip Komitesi sorumlu tutulamaz.
 13. Turnuvaya katılan her futbolcu, “Futbol oynamasında sakınca yoktur” şeklindeki beyanını, oynayacağı ilk maç öncesi Tertip Komitesine imzalı olarak vermek zorundadır.
 14. Kaçak, cezalı ya da turnuva kuralları dışında oyuncu oynatan takımlar, bu durumun tespiti halinde oynadıkları maçta hükmen mağlup sayılacaktır. Tekrarı halinde ise turnuvadan men edilecektir.
 15. Takımlar tek tip forma ile müsabakalara çıkacaktır. Forması olmayan takımların, Tertip Komitesi tarafından verilecek ayrım yeleklerini giymesi zorunludur.
 16. Turnuvanın sonucunda, Gülşehir Kaymakamı Çağlar TEKİN tarafından tüm takımlara katılım plaketi, en centilmen oyuncuya “Centilmenlik Plaketi” ve ilk 3 takıma da sıralı kupa takdim edilecektir.
 17. Maç öncesi, maç sırası ve maç sonrası olabilecek anlaşmazlıkları çözmeye, turnuvada uygulanacak her türlü kural değişikliğine ve yaptırıma, turnuva esnasında herhangi bir olumsuzluğun tespiti veya bu turnuvanın amaçları dışına çıkması halinde ise turnuvayı iptal etmeye Tertip Komitesi yetkilidir.
 18. Maçlardaki sağlık ve güvenlik tedbirleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü aracılığıyla alınacaktır.
 19. Burada hüküm bulunmayan hallerde ve turnuvanın genelinde Futbol Oyun Kuralları ile ilgili mevzuatlar geçerlidir.

Tertip Komitesi

Mustafa ATEŞ  

İsmail KÜÇÜKKÖYLÜ

Mehmet Ulaş ÖZSOY

İlhan EKİCİ

Remzi ÖZMEN

Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü

Gülşehir Halk Eğitim Merkezi Müdür Yrd.

Gülşehir Şehit Ömer Halis Demir MTAL. Md. Yrd.

Gülşehir Şehit H.S.Ç. Anadolu Lisesi Bed. Eğt Öğretmeni

Tuzköy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni

(Başkan)

Üye

Üye

Üye

Üye

Gülşehir kupası Kurumlar arası Futbol Gençlik Haftası 201/ Başvuru Kurmumlar Fikstür Hangi Kurumlararası sonuç Şampiyon hangi Haber Gülşehir Medya Kaymakamlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları