1xbet

Nevşehir Ticaret Borsasında Yeni Yönetim Belli Oldu

Geçtiğimiz gün seçim yapılan Nevşehir Ticaret Borsasında, Yönetim Kurulu Başkan, Meclis Başkanlığı, Yönetim, Disiplin Kurulu ve TOBB delege üyeleri belirlendi.

Nevşehir Ticaret Borsasında Yeni Yönetim Belli Oldu
Bu içerik 342 kez okundu.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkan, Meclis Başkanlığı, Yönetim, Disiplin Kurulu ve TOBB delege üyeleri belirlendi.

NTB'de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Komite Seçimleri sonrası oluşturulan komiteler meclis başkanlığı, yönetim ve disiplin kurulu ile TOBB Genel Kurul Delege seçimlerini yaptı.

Seçimler sonucunda, İbrahim Salaş Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Aslan, Ziya Yüksel, Yücel Erdoğan, Ahmet Seçen Yönetim kurulu üyeleri olurken, Mehmet Havalı NTB Meclis Başkanı seçilirken Meclis Başkan Vekilleri ise Özcan Bıyıklı ve Ziya Kılıç ile Meclis Sayman Üye Recep Çelik’ten oluştu

Meclis Üyeleri ise İbrahim Salaş, Ahmet Seçen, Selim Can, Sunay Özdemir, Özcan Akar, Ali Aslan, Ziya Yüksel, Hasan Özhan, Resul Yener ve Yücel Erdoğan olarak belirlenirken, NTB’de Disiplin Kurulu Üyeliklerine Alkan Kararmaz, Mustafa Erdem, Bekir Saylık, Fatih Özdoğan, Ramazan Çelik, Ömer Kılıkbiçen seçildi.

NTB'de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegeleri de İbrahim Salaş, Resul Yener, Ali Aslan, Sunay Özdemir ve Özcan Akar olarak belirlendi.

 

5 Nisan 2018

Nevşehir Ticaret Borsası Seç m Yeni Yönetim Kurulu İbrahim Salaş Başkan Üyeler TOBB Delege haber 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları