1xbet

Nevşehir'de Yeni Öğretmenevi Yakında Faaliyete Geçiyor

Nevşehir’de yapımına 2015 yılında başlanılan yeni 210 yataklı Öğretmenevinde sona yaklaşıldı.

Nevşehir'de Yeni Öğretmenevi Yakında Faaliyete Geçiyor
Bu içerik 820 kez okundu.

Nevşehir’de yapımına 2015 yılında başlanılan yeni 210 yataklı Öğretmenevi’nde sona yaklaşıldı.

Nevşehir Öğretmenevi inşaatında incelemelerde bulunan Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kapadokya Bölgesi’nin turistik özelliği göz önüne alındığında Milli Eğitim ve Kamu çalışanları açısından konaklama noktasında büyük bir boşluğu dolduracak olan, Öğretmenevi binasının içerisinde ince noktaların kaldığı ve geçici kabul işlemlerinin yapıldığını belirtti.

Toplam alanı14.500 m2 olan Nevşehir yeni Öğretmenevi, bodrum, zemin, asma, 10 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 14 kattan oluşurken, 80 normal oda, 16 suit oda ve 8 Engelli odası olmak üzere toplamda 104 oda ve 201 yatağa sahip olacak. Zemin katında bin kişilik çok amaçlı salonu bulunacak yeni öğretmenevinde ayrıca İdari bölüm, Mescit, Bebek Bakım Odası, Kütüphane ve 1 Adet Cep Sineması da bulunacak.

Nevşehir öğretmenevinin yeni binasının tam kabulün ardından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsisinin gerçekleştirileceği öğrenildi.

29 Mart 2018

Nevşehir Öğretmenevi rezervasyon Yeni Telefon Adres oda suit yatak Öğremne kamu çalışanı ücret fiyat milli eğitim müdürlüğü geçici kabul tam ihale bedeli nerede iletişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları