1xbet

TOKİ Nevşehir’e Modern Bir Sanayi Sitesi Yapacak

TOKİ tarafından Nevşehir sanayisinin daha modern bir görünümüne kazandırılması amacıyla yeni modern bir Sanayi Sitesi yapılacak.

TOKİ Nevşehir’e Modern Bir Sanayi Sitesi Yapacak
Bu içerik 1927 kez okundu.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Nevşehir sanayisinin daha modern bir görünümüne kazandırılması amacıyla yeni modern bir Sanayi Sitesi yapılacak.

Edinilen bilgilere göre, Nevşehir Valiliği, TOKİ, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (NESOB) arasında imzalanan protokol kapsamında,   Nevşehir - Aksaray Çevre Yolu üzerinde Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 394 işyerinden oluşan ilk etabı için çalışmalar tamamlandı. TOKİ tarafından 112-157 ve 209 metrekarelik alanlar üzerinde 3 ayrı tipte yaptırılacak Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 1. etabındaki işyerleri için hak sahibi olmak isteyen esnaflar, konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri bağlı bulundukları esnaf odaları ile Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanlığı’ndan alabilecekler.

Nevşehir Sanayi Sitesi projesinden yararlanmak isteyen esnaflar için talep toplama çalışmalarının 4 Mayıs 2018 Cuma günü sona ereceği belirtildi.

28 Mart 2018

Nevşehir Toki Sanayi İşyeri talep Satış Fiyat Esnaf Sanatkar Oda Modern yapı Kiralık Belediye Kentsel Dönüşüm haber telefon başvuru 2018 Mart Nisan son tarih kamyon garaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları