Geçen hafta Nevşehir deki adli Olaylar

Geçen hafta Nevşehir deki adli Olaylar
Bu haber eklenmiş ve 1916 kez görüntülenmiştir.

HIRSIZLIK (ikametten)                           

03.11.2009 günü 11.15-16.25 saatleri arasında; A.Z isimli şahsa ait olan yerdeki ikamette hırsızlık olayı meydana gelmiş olup şahsın ifadesinde; Evde olmadıkları sırada giriş kapısının zorlanarak açılmış olduğunu, yatak odasında bulunan 850 TL para, 3 adet çeşitli markalarda erkek kol saati, 4 adet kaşlı 18 ayar altın yüzük, 2 adet 18 ayar altın küpe, 3 adet 18 ayarak altın bileklik, 1 adet 18 ayar incili altın bayan kolyesinin alınmış olduğunu, ziynet eşyalarının tahmini değerinin ise 10.000 TL civarında olduğunu belitmiştir.

        ZEHiRLENME (Sobadan)                

04.11.2009 günü saat 06.15 sıralarında; "Soba Zehirlenmesi" sonucu hastaneye getirilen H.A ile Y.A isimli şahıslara ilk müdahale yapılarak hayati tehlike kaydıyla H.A. Kayseri iline, Y.A. ise Nevşehir Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine sevk edilmiştir.

        KişiYi HÜRRiYETiNDEN YOKSUN KILMA VE CiNSEL SALDIRI     

03.11.2009 günü saat 19.00 sıralarında; meydana gelen olay ile ilgili F.Y isimli bayanın alınan ifadesinde; Daha önce birkaç kez telefonla görüştüğü Ü.Ç isimli şahsın yine telefonla kendisini arayıp neredesin seni evine götüreyim dediğini, bir süre sonra şahsın araçla gelip eve götüreceğim diyerek kendisini araca alıp çat yolunda bulunan mandıraya götürdüğünü, gece saat 01.30 sıralarında sedir üzerinde yattığı sırada şüphelinin kendisine saldırıp üzerindeki elbiseleri zorla çıkardığını, bağırdığını ancak kendisini duyan olmadığını, ayrıca cep telefonunu da zorla elinden alıp kendisiyle ilişkiye girmek istediğini, ilişkiyi kabul etmemesi üzerine çıplak olarak kendisini bir süre dışarıda beklettiğini, bir süre sonra tekrar kendisini içeriye alıp ters ilişkide bulunduğunu, 04.11.2009 günü saat 08.30 sıralarında araçla Tansaş mağazası yanına getirip bıraktığını belirtmiş, şüpheli ise ifadesinde; bir süredir arkadaş olduklarını ve kendi isteği doğrultusunda mandıraya gittiklerini, cinsel ilişkiye girmediklerini telefonunu da almadığını beyanla suçlamaları kabul etmemiş, şüpheli ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

        KASTEN YARALAMA                  

04.11.2009 günü Polis Merkezine gelen B.K isimli şahıs alınan ifadesinde; 01.11.2009 günü önünde yaya olarak giderken 1.85 boylarında, 25-30 yaşlarında erkek bir şahsın kendisinden içki ve sigara parası istediğini, para yok deyince şahsın kendisine yumruk vurduğunu ancak o zaman adli makamlara gitmediğini, 04.11.2009 günü rahatsızlanarak hastaneye gidip olayı doktora anlatması üzerine kendisine rapor verildiğini, Türkiye de yaşamakta zorlandığından başka bir ülkeye gitmek istediğini ifade etmiş fakat kendisini darp eden şahıs hakkında şikayetçi olmamıştır.

        KASTEN YARL. TEHDiT, işYERi DOKUNULMAZLIĞINI iHLAL       

04.11.2009 günü 10.00-14.30 saatleri arasında; i.K - E.ş - T.D - C.Ö -B.G isimli şahıslar ile işyeri ortağı olan H.A isimli şahıs arasında alacak verecek meselesi yüzünden Kasten Yaralama ve Tehdit olayı meydana gelmiş olup, H.A. ifadesinde şüpheliler hakkında şikayetçi olmuş olup, şahsın hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

        KASTEN YARALAMA                  

04.11.2009 günü saat: 10.00 sıralarında; kaldırım üstünde meydana gelen olay ile ilgili Y.E isimli şahsın alınan ifadesinde; Eşi ile boşanma aşamasında olduğu için Nevşehir Adliyesine gittiğini, adliye çıkışı eşinin kardeşi Y.Ç ile bacanağı olan Y.B isimli şahısların saldırıp kendisini darp ettiklerini beyanla şikayetçi olmuştur. şahsın hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

        ZEHiRLENME (ilaç içmek Suretiyle)                              

03.11.2009 günü saat: 20.00 sıralarında; Evinde "ilaç içmek Suretiyle Zehirlendiğr' beyanıyla hastaneye gelen A.Ç isimli bayana gerekli müdahale yapılarak hayati tehlikesi yoktur şeklinde Dr. raporu verilmiş bayan ifadesinde; Olay günü rahatsız olan kayınvalidesi ile tartıştıklarını, tartışma sonucu bunalıma girip evde bulunan çeşitli tabletlerden 60 adet içtiğini beyan etmiştir.

        TAKSiRLE YARALAMA (Trafik Kazası)                      

04.11.2009 günü saat: 17.00 sıralarında; T.T isimli şahsın kullandığı araç ile H.ş isimli şahsın kullandığı 51 ET 568 plaka sayılı otonun çarpışması sonucu kaza meydana gelmiş, T.T. ye 227 Promil alkollüdür, her iki şahsa da hayati tehlikeleri yoktur şeklinde Dr. raporu verilmiştir.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Nevşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Çok Güzel
Güzel
iyi
Kötü
Gülşehir - Gülşehir Medya - Gülşehir Haber - Haberleri -Gulsehir-Haber
© Copyright 2013 GÜLSEHİR MEDYA '' Haberin Merkezi''. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜLŞEHİR
Mantarkaya
Gülşehir
Gülşehir Belediyesi
GÜNDEM
Trafik Kazaları
SPOR
Fenerbahçe
NEVŞEHİR
Nevşehir
SEÇİM 2015
Mehmet Varol
Bülent Tekiner
Mustafa Açıkgöz
Nevşehir Milletvekili