1xbet

Kardelen Kolejinde Lise Bursluluk Sınavı Yapıldı

Nevşehir Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde 8.sınıf öğrencilerine yönelik ‘Başarıya Ödül’ sınavı yapıldı. Sınava bine yakın öğrenci katıldı.

Kardelen Kolejinde Lise Bursluluk Sınavı Yapıldı
Bu içerik 398 kez okundu.

Nevşehir Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde önümüzdeki yıl eğitim-öğretime lise düzeyinde devam edecek olan 8.sınıf öğrencilerine ‘Başarıya Ödül’ sınavı yapıldı.

Olumsuz hava koşullarına rağmen bine yakın 8. Sınıf öğrencisinin katıldığı sınavda öğrencilerin yaşadığı heyecan gözlerden kaçmadı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, “Bugün itibariyle 8. Sınıflara yönelik düzenlediğimiz ‘Başarıya Ödül’ sınavını yapmış bulunmaktayız. Olumsuz hava koşullarına rağmen yaklaşık bin 8. Sınıf öğrencimiz sınavımıza katılmıştır. Tamamı dershane ve okul deneyimine sahip lider eğitim kadromuzla kurumumuzun adına yakışır şekilde bir sınavı daha geride bıraktık.

Velilerimize ve öğrencilerimize yoğun katılımlarından ve göstermiş oldukları teveccühten ötürü kendi adıma ve kurumumuz adına şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

24 Mart 2018

Nevşehir özel kardelen koleji bursluluk sınavı 8. sınıf sonuçları 2018 mart Fen ve Anadolu lisesi haber fib vip Gülşehir Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları