1xbet

TKDK Hibe Başvuru Süresini 10 Nisan’a Uzattı

TKDK aralarında Nevşehir’in de bulunduğu 42 il için 165 milyon avroluk hibeye başvuru süresini uzattı.

TKDK Hibe Başvuru Süresini 10 Nisan’a Uzattı
Bu içerik 578 kez okundu.

Kısa adı TKDK olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yaklaşık 165 milyon avro hibe vereceği projeler için başvuru süresini 10 Nisan’a, kabul işlemleri süresi de 13 Nisan ‘a kadar uzattığını açıkladı.

TKDK açıklamasında, Avrupa Birliği'nin oluşturduğu Katılım Öncesi Kırsal Kalkınma Aracı kapsamındaki çağrı ilanında  "Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar" başlığı altında süt, kırmızı et, kanatlı eti ve yumurta üreten tarımsal işletme projeleri için 164 milyon 706 bin avroluk hibe bütçesi ayrıldığı belirtilerek girişimcileri aralarında Nevşehir’in de bulunduğu 42 ildeki TKDK il koordinatörlüklerine proje sunmaya davet etti. Söz konusu projelerin online başvuru sürelerinin ise 2 Nisan'dan 10 Nisan 2018 Salı gününe, son teslim tarihi ise 5 Nisan'dan 13 Nisan 2018 Cuma gününe kadar uzatıldığı açıklandı.

Açıklanan tarihten sonra yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceği belirtilirken sistem üzerinden doldurulan belgelerin çıktısı ve istenilen diğer evrakın 13 Nisan 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar TKDK il koordinatörlüklerine teslim edilmesi gerektiği hatırlatıldı.

22 Mart 2018

Nevşehir TKDK il koordinatörlüğü adres hibe nasıl başvuru onilne web sitesi son başvuru ne zaman TL tarımsal işletme fon hibeler proje haber fib vip Gülşehir Medya 10 Nisan son başvuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları