1xbet

Nevşehir’de “Koşabiliyorken Koş” Projesi Başlıyor

Nevşehir'de halkın sağlıklı ve bilinçli spor yapabilmesini amaçlayan "Koşabiliyorken Koş" adlı sağlık ve spor projesi hayata geçiriliyor.

Nevşehir’de “Koşabiliyorken Koş” Projesi Başlıyor
Bu içerik 541 kez okundu.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından halkın sağlıklı ve bilinçli spor yapabilmesini amaçlayan "Koşabiliyorken Koş" adlı sağlık ve spor projesi hayata geçiriliyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada her yaştan ve her kesimden vatandaşa sağlıklı ve bilinçli spor yapabilme imkânının hedeflendiği proje kapsamında 21 Mart 2018 Çarşamba gününden itibaren Spor Kompleksi ve Gazi Stadında Antrenörler eşliğinde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 08.30-10.00 arası sabah düzenli olarak yürüyüş ve egzersiz hareketleri yapılacağı belirtildi.

Açıklamada ayrıca “7 gün boyunca halkımıza hizmet veren tesislerimizde çocuklarımız antrenmanda iken aileleri de Spor Kompleksimiz 3 Nolu Sahada Yürüyüş, Step Aerobik, Yüzme Havuzu, Kondisyon gibi faaliyetlerle spor yapabilirler. Tüm halkımızı tesislerimize bekliyoruz.” Denildi

 

19 Mart 2018

Nevşehir Koşabiliyorken koş projesi Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü saha egzersiz airobik fitnes ücretsiz antrenör Gazi Stadı yürüyüş km haber fib Gülşehir Medya Mart 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları