Başkan Çiftci den Esnaflara Kira Desteği

Gülşehir Belediyesinden iş yerini kapatan esnaflara 750 TL kira desteği

Başkan Çiftci den Esnaflara Kira Desteği

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerde öncü olan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, vatandaşların bu süreçte mağdur olmamaları için her türlü desteği sağlayarak ilklere imza atmaya devam ediyor.

İlaçlama, dezenfektan, kişisel hijyen ve maske dağıtımında öncülük ederek takdir toplayan Başkan Çiftci, Gülşehirli esnaflara gece yarısı sürprizi yaparak işyerini kapatmak zorunda kalan ve maddi sıkıntısı olduğunu belgeleyen tüm esnaflara seyyanen 750 Tl kira yardımı yapacaklarını belirtti.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci yaptığı açıklamada; İlçemizde bulunan esnaflarımıza destek olmak amacıyla, işyerini kapatmak zorunda kalıp, maddi sıkıntıyla düşen tüm işletme sahiplerine kira yardımı yapacaklarını belirtti. İhtiyacı olmayan esnafların müracaat etmemesi halinde yardım miktarının ve süresinin artacağı vurgusunu da yapan Başkan Çiftci, 12 bin nüfuslu ilçede gerçekleştirilen bu yardım kampanyasını bazı belediyelerde görmek istediğini belirtti.

Covid-19 vakasının en çok görüldüğü il olan İstanbul da kepenk kapatan birçok esnafın bulunduğunu, öncülüğünü yaptığı kampanya ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na seslenen Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci ‘’ 12 bin nüfuslu ilçe bunu yapıyorken siz neden yapmıyorsunuz’’ diyerek esnafa sahip çıkmasını istedi.

gülşehir belediyeden esnafa kira desteği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Ulaşım İçin Yeni Karar Aldı
İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Ulaşım İçin Yeni Karar Aldı
Nevşehir Pazaryerinde Maske Dağıtıldı
Nevşehir Pazaryerinde Maske Dağıtıldı