1xbet

İŞKUR ile NTB İstihdama Dayalı Proje Çalışması Yapacak

Nevşehir İŞKUR Müdürü , Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) 'yi ziyaret etti. Ziyarette NTB ve İŞKUR, özellikle tarımsal istihdam konusunda yeni projeler üzerinde görüş birliğine vardı.

İŞKUR ile NTB İstihdama Dayalı Proje Çalışması Yapacak
Bu içerik 452 kez okundu.

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Arif Sıddık BARATA, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette NTB ve İŞKUR, özellikle tarımsal istihdam konusunda yeni projeler üzerinde görüş birliğine vardı.

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Borsa’nın çalışmaları hakkında İŞKUR Nevşhir İl Müdürü Barata'ya bilgi verdi.  Ziyaret sırasında NTB ile İŞKUR iş birliğinde yapılması planlanan projelerle Yeni Girişimci Kursları ve Kariyer Günleri konularında görüş alışverişleri yapılırken,  Başkan Salaş; “Nevşehir; turizm, tarih ve eğitim kenti olduğu kadar önemli bir tarım kentidir de. Borsa olarak misyonumuz, kentimizin bu özelliğini geliştirmek ve üyelerimize vizyon katmaktır. Bu amaçla Borsamız üyelerine, İŞKUR tarafından sağlanan destekler ve yeni teşvikler hakkında İŞKUR Müdürümüz Barata'dan bilgi alarak istişarelerde bulunduk. Önümüzdeki günlerde iki kurum arasında güzel projelere imza atacağız" diye konuştu.

Misafirperverliği için Başkan Salaş'a teşekkürlerini sunan Barata'da, " Nevşehir Ticaret Borsası da bizim önemli bir partnerimiz. NTB ve İŞKUR olarak ortak yapacağımız projeler için ilk adımı önümüzdeki haftalarda atacağız inşallah. Nevşehir’imize hayırlı olsun" dedi. 

3 Mart 2018

İŞKUR Nevşehir Ticaret Borsadı tarım istihdam iş başvurusu arama NTM haber Arif Sıddık Barata İbrahim Salaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Nevşehir İş İlanları
Nevşehir İş İlanları